Fırat Teknik Hırdavat Mak. Kimya San. Tic. Ltd. Şti. 1997 yılından bugüne aynı azim ve kararlılıkla devam etmektedir.

1998 yılında müşterilerimize daha sağlıklı hizmet sunabilmek için çalışma ortamını ve ürün portföyümüzü genişletme kararı aldık ve ithalata başladık. Müşterilerimize kendi ithalatımızı yaptığımız ve bayisi olduğumuz ürünlerle daha kaliteli hizmet vermeyi amaçladık. 2007 yılında Ümraniye bölgesine taşınan firmamız “MERCURE, FRT, LUXOR, FALCON ve VATA” tescilli markalarımızla hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Amacımız, teknik hırdavat sektörüne hitap eden binlerce çeşit ürüne her geçen gün teknolojiyi de takip ederek yenilerini katmaktır. Sektörün en kaliteli ürünlerini yurt dışından ithal ederek kalitemize kalite katıyor ve müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.

Fırat Teknik Hırdavat'ın en büyük ilkesi yola çıktığı ilk günden itibaren Kaliteli Hizmet olmuştur. Hiçbir zaman ürünlerinde kaliteden ödün vermemiştir. Vermiş olduğumuz bütün hizmetler iki taraflı kazanç esasına dayanmaktadır. Bizler müşterilerimizi memnun ettikçe, iş hacmimizi büyütmekte ve çift taraflı kazanç sağlamaktayız. Kazandıkça hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün daha da arttıracağız.

Fırat Teknik ailesi olarak kalite ve güvencemizi verdiğimiz ürünlerle her zaman müşterilerimizin hizmetinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Satmış olduğumuz bütün ürünler firmamızın garantisi kapsamındadır.

Sektörden aldığımız güzel tepkiler bize büyük bir azim ve mutluluk veriyor. Deneyimli kadromuzla el ele verdik, daima ileri yürüyoruz.

Her zaman olduğu gibi bugün de bizi tercih etmek için birçok nedeniniz var...


Saygılarımızla.
 

GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.

SİZLERE ÖZEL HİZMET VE FİYATLARIMIZDAN FAYDALANMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.